בלינג בלינג BlingBling

בלינג בלינג BlingBling

בלינג בלינג BlingBling

שם הבלוגרית : ליאת ורדי בר

קישור לבלוג : http://www.blingling.co.il

בלינג בלינג נולד בלידה טבעית בינואר 2010 לגלית ליפשיץ מלמד וליאת ורדי בר. בחודש פברואר 2012 גלית המשיכה לדרך נוצצת משלה והיום מנהלת אותו ליאת ורדי בר באהבה גדולה.

 

על הבלוג:

מה זה הבלינגבלינג הזה?!

אנחנו כאן בשביל חמש דקות של נחת בין הררי הכביסה הלא מקופלת, הכתמים הדביקים של הפטל על הרצפה והציפייה לכך שהכלים הנקיים במדיח יפנו את עצמם ישירות לארון.

אנחנו כאן כדי לחייך , כדי לשתף, כדי לפרוק קצת מתח בין הנסיונות הבלתי אפשריים להיות אמהות מושלמות, וההכרה בכך שנעשה, כנראה, את כל אותן טעויות שהאמהות שלנו עשו, ושכבר בגיל 6 נשבענו שלא נעשה.

אנחנו פה בשביל לספר. בשביל לחדש. בשביל לרגש. בשביל השראה, בשביל להציץ קצת לחו"ל. בשביל לדווח על מה שקורה באטמוספרה ממש עכשיו. זאת אומרת האטמוספרה שלנו.

מבקשות לשתף ברגעים קטנים של נחת, ברגעים גדולים של לחץ, ביומיום. בחלום. אנחנו כאן בשביל להגיד את כל מה שמותר וגם את מה שלא. אבל בעיקר, אנחנו כאן כדי להנות, ועושות כל מה שאפשר, שגם אתן.

למה בלינג בלינג?

בלינג בלינג הוא הצליל של האסאמס או המייל החדש שנחת זה עתה לתוך התיבה שלנו, שמזכיר לנו בכל רגע נתון  שהמדיום הדיגטלי הוא חלק בלתי נפרד מהמבנה המולקולרי של החמצן שאנחנו נושמות. אבל בלינג בלינג הוא בעיקר משהו אחר, הוא הכינוי הערסי לתכשיטים הגדולים, המאסיביים, המכוערים והנוצצים של הראפרים בארצות הברית אולי אין בהם חן כשהם עומדים בפני עצמם, אבל איכשהו ביחד, כשהם מונחים ברשלנות על הצוואר, הם משלימים לוק מדוייק, סמל שיוך קבוצתי וחכמת רחוב. ובכל מקרה, בלינג בלינג הפך כבר מזמן לכינוי שגור בשפת הרחוב, לכל מה שמנצנץ, זוהר וקוּלי. 

אז אנחנו כאן. חשות בכל רגע נתון ערבות הדדית לקבוצה גדולה שהנפיקה לנו לא רק את "משטרת האמהות" אלא גם הרבה כח ועצמה. לפעמים מעט ערסיות מנצנצת אי שם מתוך תהום הנשייה, בדרך כלל, שורדות בזכות חכמת הרחוב ורגלי החתול הגמישות שלנו ומשתדלות לנצנץ למרחקים…..

בעניין התגובות. ובכן, זה נכון. אנחנו אלה שלוחצות OK על מנגנון העלאת התגובה שהגיעה אלינו ותאמינו לנו, זה לא פשוט להעלות תגובה ביקורתית לבלוג שאנחנו כל כך אוהבות. ובכל זאת. אנחנו מאמינות בחופש הביטוי ובעיקר, מכירות בכך שדעה אחרת, לא פחות חשובה משלנו, גם  גם אם קשה לנו להסכים אתה.

מה שכן…. אנחנו אוהבות נקיון, אז תרשו לנו להגיד לכן מראש, שיש דברים שאמא שלנו אמרה לנו ואנחנו בוחרות שכן לעשות. כך שלא נאפשר פה הקאות והשתלחויות על כותבות אחרות. הי, וגם לא עלינו,  אנחנו מאמינות בביקורת, אבל לא בשנאה, הסתה או הכפשה לשמה.

אנחנו בעיקר בעד אמהות, ובעד מה שהופך את החיים שלנו לקלים יותר ומהנים יותר, כך שלפעמים אנחנו אפילו בעד טרש כמו סדרת טלוזיה חלולה או מתקן שמחמם מגבונים שהם ממש לא "אין"  עכשיו בגלל החיתולים הרב פעמיים והסתימות בשרותים… בקיצור, אנחנו אוהבות קיצורי דרך, מאמינות באמת. כמו שהיא. ולא, למרות האהבה לסביבה -אנחנו לא בלוג אקטיביסטי ירוק.

עם התגית: , , , , ,
פורסם ב