2BMommy – להיות אמא

2BMommy - להיות אמא

2BMommy – להיות אמא

שם הבלוג :2BMOMMY – להיות אמא

שם הבלוגרית : חלי גורסוי

קישור לבלוג : http://www.2bmommy.com

להיות אמא – הבלוג המוביל כיום ברשת ועוסק ב: הריון, לידה, הורות וצרכנות תינוקות.

 

על הבלוג:

היי לכם,

נעים מאוד, אני חלי גורסוי , בת 32, נשואה ואמא ליובל שאוטוטו בן 6 ולנוגה ומיה, תאומות זהות ומתוקות שכרגע בנות שנה וחצי.
כותבת את הבלוג 2BMOMMY מזה 6 וחצי שנים.

את הבלוג החלטתי לפתוח בעיצומם של הניסיונות להרות, עם כל התיסכולים של הכמיהה לילד ואחרי 10 חודשים של ניסיונות , הרגשתי צורך לפרוק חלק ממה שעובר עלי, כשאף אחד אחר מבחוץ לא הצליח באמת להבין מה עובר עלי. לא בעלי, לא החברות שלי שהיו ברובן רווקות באותה התקופה לא הבינו כמה דברים רצים לי בראש וכמה זה קשה עם כל האכזבה הזו כל חודש והחלטתי לפתוח בתפוז בלוג ולהתחיל לכתוב.

כמה ימים לאחר פתיחת הבלוג גיליתי שאני בהריון. עם הזמן הבלוג נתן לי מקום לפורקן,  עברתי הריון לא פשוט שכלל בין היתר 3 חודשי שמירת הריון במיטה ועוד חודש באשפוז עם מגוון סיבוכים כדי שלא יהיה משעמם. הכתיבה בבלוג הרגיעה אותי והיוותה עבורי מעין "ריפוי בעיסוק". גיליתי שאני מאוד אוהבת לכתוב. זה עושה לי טוב, השחרור הזה.

IMG_1026

עם הזמן הצטברו הקוראים, קיבלתי כל פעם תגובות חמות ומחממות ואני יודעת שהצלחתי לעזור להרבה נשים שפנו אלי גם במסרים אישיים, ויכלתי לחלוק אינפורמציה מתוך ניסיוני האישי, והידע הרב שצברתי במשך כמה חודשים שבהם הייתי מרותקת למיטה בשמירת הריון.

באותה התקופה של שמירת ההריון, בימים שנעו בין ייאוש לתסכול, ביליתי הרבה בפורומים שונים של הריון ולידה ומצאתי שם אנשים יקרים שתמכו ועודדו ונתנו כוח להמשיך ולסחוב עוד שבוע ועוד שבוע. הבטחתי לעצמי באותו הזמן שביום מן הימים אני אעזור לנשים אחרות כמו שעזרו לי. לתמוך, לעודד, לתת מידע, להיות שם בשבילן כמו שהיו בשבילי.

ילדתי והיה לי די הרבה זמן פנוי, התחלתי לכתוב מאמרים וכתבות על כל מיני נושאים שחוזרים על עצמם בפורומים השונים , במטרה לרכז בכתבה אחת את כל הנתונים שאמהות צריכות, את המידע האינפורמטיבי היבש, את הגישות השונות שיש , דיעות והמלצות של אמהות אחרות ולחסוך לנשים ואמהות בעצם שעות של חיפושים בגוגל.

לאט לאט הבשורה הגיעה לגוגל, לפורומים, ונשים בהריון ואמהות לתינוקות החלו לפקוד את הבלוג שלי באופן קבוע. מאז – הכל היסטוריה..

היום אני אמא ליובל, שהוא כבר בן 4.5 ובינתיים התרחבה לנו המשפחה עם תאומות מתוקות, הילדים האלה הם המקור לאושר של חיי.

אני נשואה לאישי היקר, חננת מחשבים חמוד שבזכותו כל האתר הזה עומד ומתפקד. לפני כ-3 שנים החלטתי לשדרג את הבלוג למשהו קצת יותר רציני כדי לשתף בחוויות שלי, בטיפים והמלצות מניסיוני כאמא, ולמעשה ליצור מקום שיתן לאמהות את כל המידע שכל אמא זקוקה לו , מבלי לבזבז שעות על חיפושים ברחבי האינטרנט.

חלי גורסוי , צילום מרב רביץ מושל

לפני שנתיים וחצי החלטתי לעזוב את מקום העבודה הקבוע והנוח שלי , להפוך לעצמאית ומאז חיי השתנו.
אני אדם הרבה יותר מאושר, מתעסקת בניהול האתר ועוד כמה פרויקטים שקשורים לתחום ולענף, קמה עם חיוך בבוקר ומרגישה שאני ממצה את עצמי ומביאה לידי ביטוי את הפוטנציאל והיכולות שלי , יש לי זמן לגדל את הילדים ולהיות איתם מדי יום , אני מסופקת וטוב לי.

צירפתי לבלוג כל מיני קישורים לאתרים ומאמרים שעזרו לי במהלך השנים האחרונות, הוספתי תכנים רלוונטיים שנכתבו ע"י אנשי מקצוע ומכילים מידע רב בכל הקשור לנושא של הריון, לידה וזוגיות, ובעצם מתקשרים לרבים מהדברים שעברו עלי לאחרונה,סיפורי לידה של גולשות שיכולים לתרום ולהוסיף , סקירות של ציוד לתינוק כגון עגלות, מנשאים, כסאות בטיחות , רשימת רופאים מומלצים, ועוד מידע רב שאני מאמינה שישמש אתכן לעזר כאמהות ואמהות לעתיד, מקווה שתוכלו למצוא בהם עניין ולהנות משהותכן באתר.

 

 

לשאלות ופרטים אפשר לפנות אלי במייל : contact@2bmommy.com  ואשמח לעזור במידה ויש לי את הידע הדרוש.

img_0058

 

תודה שאתם קוראים!

 

 

עם התגית: , , , , ,
פורסם ב